Domov

Učím real-life datové vědy a technické dovednosti.

Ahoj, já jsem Pablo! Učím datovou vědu ve společnostech a na univerzitách po celém světě.

Po několika letech v poradenství (tvorba cen, analýza finanční kriminality, IoT, elektronický obchod) jsem se rozhodl zaměřit se na výuku ostatních.

Většinu času věnuji výuce a individuálnímu mentoringu.


Služby, které poskytuji

Firemní školení

Učební osnovy vyvinuté a zdokonalené mnohaletým školením ve špičkových společnostech. Pro všechny úrovně dovedností a studentum!

Online učení

Naučte se dovednosti, které učím u známých značek, z pohodlí domova nebo na cestách. Skupinové / firemní slevy k dispozici.

Individuální konzultace

Pracujete na osobním projektu? Přepínáte kariéru na datovou vědu? Potřebujete se připravit na pohovor? Promluvme si!

1k+

STUDENTI & MENTEES

30+

FIREMNÍ WORKSHOPY

15+

ROKY ZKUŠENOSTÍ

Proč pracovat se mnou?

Praktické workshopy

Dělám své workshopy tak živé a interaktivní, jak je to jen možné. Strávil jsem spoustu času živým kódováním, abych pomohl svým studentům učit se spíše tím, než poslouchat. Tyto materiály jim samozřejmě dávám k dispozici.

U kurzů datové vědy se většina kódování odehrává v Jupyter Notebooks, ale nemusí to být vždy nejlepší nástroj. Můžeme použít PyCharm, Visual Studio Code nebo IDE podle vašeho výběru.

Skutečné tipy a triky

Někteří trenéři nemají zkušeností s problémy, se kterými se ve skutečnosti budete potýkat datová věda v reálném životě. Díky svým zkušenostem vás mohu naučit o těch maličkostech, které mohou váš projekt rozbít nebo rozbít, a o tom, jak se jim vyhnout.

Mým cílem je poskytnout vám vhled a nástroje vy a váš tým potřebujete usnadněte si práci . Možná to není možné prostřednictvím mých služeb, ale mohu vám ukázat správný směr.

Odkud pocházejí moji studenti?

CERGE-EI, Praha, CZ

Newton University, Praha , CZ

UNYP, Praha , CZ

ČVUT, CZ

UCU, Lvov, UA

Peakwork, Duesseldorf, DE

Ericsson, Budapešť HU

A1 Telekom, Vídeň, AT

Omnicom Media, Praha, CZ

Groupe La Poste, Paříž, FR

HSBC Bank, Mexico City, MX

Zajišťovací fond v Curychu, CH

Česká národní banka, Praha, CZ

MicroStrategy, Varšava, PL

EIB, Lucembursko, LU

Shell, Houston, USA

General Electric, Krakov, PL

CapGemini, Krakov, PL

Výzkum a vývoj Huawei, Mnichov, DE

Australské ministerstvo zdravotnictví, AU

Co lidé říkají

Spolupráce s Pablem byla velmi inspirativní a přínosná. Jeho znalosti a zkušenosti pomohly našemu týmu posunout se vpřed v mnoha projektech. Oceňuji jeho efektivní přístup při řešení problémů a jeho pomoc při rozvoji dovedností mě a mých kolegů z Data Science.

E. VALTEROVÁ

Specialista na vizualizaci dat

Práce s Pablem byla pozitivní zkušenost. Díky svým rozsáhlým znalostem a odbornosti v oblasti datové analytiky dokáže velmi rychle pochopit nové obchodní problémy. Jeho přístup je velmi důkladný a věnuje velkou pozornost detailům. A navíc je Pablo milý člověk s pozitivním přístupem, který snadno sdělí své zkušenosti a nápady.

J. LINHART

Technický výkonný ředitel

Díky Pablovi jsem nejen překonal strach z angličtiny, ale také jsem se od něj naučil mnoho dovedností, zejména „myslet ve velkém“. Dejte mu data a na výsledky nebudete muset dlouho čekat. Potřebujete upgrade vaší společnosti? Chcete vybudovat svoji společnost na základě dat? Pablo to udělá za vás. Je to skvělý vůdce a přítel.

M. SPATENKA

Data Engineer a Entrepeneur

Pablo je skvělý datový vědec s velmi silným akademickým zázemím. Během konzultační praxe jsme měli krátký pracovní vztah a můj dojem z jeho technických a matematických schopností byl velmi pozitivní. Pablo je navíc obdařen kreativitou a neustále na sobě pracuje a zdokonaluje se, aby mohl svým klientům poskytovat nejlepší kvalitu a moderní, aktuální řešení.

D. ZMUIDAITE

Senior analytik finanční kriminality

Jste připraveni začít?

Rádi skočíme do krátkého úvodního hovoru bez připojených řetězců, abychom zjistili, jak můžeme spolupracovat.